تعمیر هارد

بازیابی اطلاعات هارد

تعمیر هارد توسط متخصصین با آخرین تجهیزات روز

برای هر کسی ممکن است پیش آمده باشد که یکی از هاردهایش خراب شده باشد و نیاز به تعمیر داشته باشد و در اولین اقدام بر روی گوگل به دنبال یک مرکز تخصصی تعمیر هارد بگردید. اولین کلمات کلیدی که برای جستجو استفاده میکنید احتمالا “مرکز تعمیر هارد” و یا “تعمیر هارد” خواهد بود. لازم است در همینجا یاد آوری کنم تحت هیچ شرایطی خودتان حتی اگر دانشی در خصوص هارد دارید بدون ابزار و وسیله اقدام به تعمیر هارد نکنید.

برای شروع به تعمیر هارد خراب ابتدا باید اقدام به عیب یابی کرد. این عیب یابی شامل چک کردن صدای موتور هارد٬ بررسی دور موتور هارد٬ بررسی برد و … می‌باشد که باید توسط متخصص این امر و با استفاده از تجهیزات به روز و ابزار آلات تخصصی انجام شود.

پس از مشخص شدن عیب هارد باید در صورت امکان قطعه معیوب را به کمک ابزار مخصوص و توسط کارشناس این فن با یک قطعه سالم از همان سری جایگزین کرد. و در صورتی که قطعه غیر قابل تعویض باشد باید در راستای تعمیر آن قدم برداشت. متاسفانه مشاهده شده در برخی از موارد از سر کنجکاوی و یا عدم دانش کافی هارد معیوب توسط افراد غیر متخصص باز شده و دچار دستکاری هایی می‌شود که این دستکاری ها خسارات جبران ناپذیری را به هارد وارد کرده و عملا تعمیر هارد غیر ممکن شده و در برخی موارد که کم هم نیستند کلیه اطلاعات هارد خراب شده و غیر قابل ریکاوری  می‌شوند.

ما در مرکز تخصصی بازیابی اطلاعات و تعمیرات هارد امین پایتخت با استفاده از آخرین تکنولوژی٬ تجهیزات و دانش روز قادر به تعمیر هارد تمامی برند ها هستیم و با داشتن کلیه تجهیزات لازم و بهره از متخصصین این حوضه قادر به بازیابی اطلاعات ارزشمند شما در هر شرایطی می‌باشیم.

ما بهترین خدمات را با منصفانه ترین قیمت در اختیار شما قرار می‌دهیم.

مرکز بازیابی تخصصی اطلاعات و تعمیرات هارد امین پایتخت هزینه کار خود را دریافت میکند نه قیمت اطلاعات شما را.

همچنین ما در کانون بازیابی امین پایتخت به بازیابی انواع فیلم های دوربین های فیلم برداری Full-HD و  Full-Frame می پردازیم که با بهترین دستگاه های روز دنیا به ریکاوری اطلاعاتتان می پردازیم.

© کپی رایت - ریکاوری هارد و بازیابی اطلاعات امین پایتخت