سونی سریع‌ترین کارت حافظه دنیا را معرفی کرد.

سونی سریع‌ترین کارت حافظه دنیا

جدیدترین کارت حافظه (SD card) شرکت  سونی ، پرسرعت‌ترین کارت حافظه‌ای به حساب می‌آید که تا کنون ساخته شده است. ویژگی‌ اصلی این کارت حافظه که SF-G UHS-II نام دارد  سرعت خواندن و نوشتن بالای آن است که به ترتیب ۳۰۰ مگابایت بر ثانیه و ۲۹۹۹ مگابایت بر ثانیه اندازه‌گیری شده است. این ویژگی‌ سریع‌ترین کارت حافظه‌ی SDD در بازار را تا به امروز معرفی می‌کند.

کارت‌های اس‌اف-جی (SF-G cards) ضدضربه، ضدآب، مقاوم به دمای بالا و اشعه X هستند. به‌علاوه، این مدل از کارت‌های SD سونی، در سه مدل با  ظرفیت ۳۲ گیگابایت ، ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایت در دسترس کاربران قرار می‌گیرند. سونی هنوز اطلاعاتی در مورد قیمت‌ این کارت‌های حافظه‌ی SD منتشر نکرده است. با این حال، گفته می‌شود کارت‌های اس‌اف-جی در حوالی اسفند و فروردین ۹۶ به بازار عرضه می‌شوند.

کارت‌ حافظه‌ی SD با حجم و سرعت بالا مورد نیاز کاربران متفاوتی است. این کارت‌ها به ویژه در عکاسی با دوربین‌های DSLR برای ثبت لحظه‌ای تصاویر، بسیار اهمیت دارند. این کارت‌های حافظه می‌توانند در شیار موجود در بسیاری از لپتاپ‌ها هم قرار گیرند و برای تبادل و یا مشاهده‌ی اطلاعات از آن‌ها استفاده شود.

منبع: The Verge

 

© کپی رایت - ریکاوری هارد و بازیابی اطلاعات امین پایتخت