طراحی و تولید کیف پول هوشمند OraSaifu

کیف پول هوشمند

امروزه نقل و انتقال کارت‌های اعتباری به‌کاری سخت و دشوار تبدیل شده است. از طرفی حمل تمامی این کارت‌ها به هیچ وجه امن نبوده و در صورت سرقت کیف پول، تمامی اطلاعات و داده‌های مالی کاربر در معرض خطر قرار می‌گیرد. برای حل این مشکل کیف پول هوشمند OraSaifu طراحی و تولید شده است تا با بهره‌گیری از فناوری پیشرفته، ضمن حفظ امنیت کارت‌های اعتباری، روش پرداخت‌های مالی کاربر را نیز مدرن کند.

این کیف هوشمند قادر است تمام اطلاعات و رمز کارت‌های اعتباری را در خود ذخیره کرده و با قرارگیری در دستگاه پرداخت و انتخاب کارت مورد نیاز از طریق تلفن همراه، نقل و انتقالات مالی را به‌ سهولت انجام دهد. این کیف در حالت آفلاین نیز قادر به ذخیره‌سازی رمز کارت بوده و در دو مرحله تأیید اعتبار را به کاربر اعلام می‌کند.

مرکز بازیابی اطلاعات هارد امین پایتخت همواره می کوشد تا بروزترین خبرها و همچنین خدمات بسیار مناسبی را در خصوص بازیابی اطلاعات برای شما عزیزان ارائه دهد.

این سیستم هوشمند به‌دلیل اتصال به تراشه امنیتی بسیار مطمئن در سطوح بانکی، بسیار ایمن بوده و در صورت سرقت دسترسی به اطلاعات داخلی آن از طریق بانک یا کاربر مسدود می‌شود.

این دستگاه همچنین به‌دلیل داشتن یک نرم افزار امنیتی مطمئن، هرگونه حمله سایبری به اطلاعات موجود در آن را به حداقل می‌رساند. در صورت نفوذ یک ویروس مخرب به این سیستم پیام هشداری به تلفن هوشمند کاربر (iOS, Android) ارسال می‌شود.

این کیف هوشمند حافظه بالایی داشته و کاربر می‌تواند اطلاعات تمامی داده‌های مالی اعم از کارت‌های اعتباری، کارت مترو، حساب‌های بانکی و رمزنگاری‌های ارزی را در آن ذخیره کند. OraSaifu دارای یک باتری است که با یک بار شارژ شدن هفت روز می‌تواند عمر مفید داشته باشد.

علاوه بر این در مواقع اضطراری، کاربر می‌تواند با استفاده از کابل USB Type-C کیف پول خود را 95 درصد در ساعت شارژ کند. این کیف پول هوشمند در حال حاضر در سایت indiegogo با قیمتی برابر 249 دلار امریکا پیش فروش می‌شود.

مرکز بازیابی اطلاعات هارد امین پایتخت

© کپی رایت - ریکاوری هارد و بازیابی اطلاعات امین پایتخت