معرفی سالید های بسیار مقاوم ADATA ISSS314

ADATA ISSS314

برند معروف ADATA در دو بخش تولید HDD و SSD فعالیت دارد و همانطور که می دانید هم SSD  و هم HDD  ها در دو دسته بندی صنعتی/سرور و خانگی قرار می گیرند .

ای دی تا به تازگی یک خانواده جدید از SSD های صنعتی خود موسوم به ADATA ISSS314 را معرفی کرده است.

این درایو ها از تراشه های 3D MLC و 3D TLC استفاده کرده و هر دو درایو تنها 2.5 وات انرژی را مصرف می کنند که از این نظر برای سیستم ها بسیار به صرفه هستند. ADATA سالید های ISSS314 را در ظرفیت های 32 الی 512 گیگابایت به تولید می رساند که برای تمامی نیاز و بودجه های موجود در سامانه های صنعتی، کاربرد دارد.

این محصولات در دمای کاری -20 درجه تا 85 درجه سانتی گراد قادر به فعالیت هستند و ارتعاش 20G، رطوبت 5% الی 95% هوا و شوک های فیزیکی 1500G را در نیم میلی ثانیه هندل می کنند.

درایو های SSD صنعتی برای تحمل شرایط سخت کاری تولید شده اند؛ از نیمه های ذخیره سازی گرفته تا قطعات الکترونیکی و کابینت، همگی برای این منظور بهبود یافته اند. مصرف آن ها 2.5 وات است و طول عمر آنها بر اساس زمان (MTBF) به 2 میلیون ساعت می رسد که این رقم 25% بیشتر از سالید هایی است که از تراشه های 2D استفاده می کنند. و اما در زمینه سرعت خواندن و نوشتن، شاهد ارقامی نزدیک به درایوهای خانگی هستیم؛ ADATA ISSS314 ها با سرعت حداکثر 560 و 520 مگابایت در ثانیه به خواندن و نوشتن می پردازند.

همچنین  پشتیبانی از دستورات S.M.A.R.T, NCQ و TRIM  نیز از دیگر ویژگی های این محصولات هستند.

© کپی رایت - ریکاوری هارد و بازیابی اطلاعات امین پایتخت