نگهداری مطمئن اطلاعات با BW-16D1HT ایسوس

نگهداری مطمئن اطلاعات با BW-16D1HT ایسوس

شرکت ایسوس که به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع درایو دیسک های نوری شناخته می شود، در همه رده های کاربری در خط تولید درایو های نوری، محصولاتی را متناسب با نوع فعالیت تولید کرده است. اینک ایسوس قصد معرفی Blu-Ray  رایتر اینترنال BW-16D1HT را دارد.

BW-16D1HT ایسوس با سرعت 16X می تواند دیسک های Blu-Ray را رایت کند. با این نرخ نوشتن، می توانید از 25 گیگابایت داده در مدت زمان تنها 8 دقیقه پشتیبان تهیه کنید. BW-16D1HT ایسوس با پشتیبانی از دیسک های مقاوم که به M-Disk شناخته می شوند،می توانند داده های شما را تا 1000 سال سالم و محفوظ نگه دارند!

همچنین با پشتیبانی از استاندارد دیسک های BDXL شما می توانید تا 128 گیگابایت را بر روی یک دیسک توسط BW-16D1HT رایت کنید. این استاندارد تقریباً معادل حجم 27 دیسک DVD با حجم 4.7 گیگابایت بر روی یک دیسک  BDXL (QL) 128 گیگابایتی است.

BW-16D1HT ایسوس علاوه بر تنظیمات رمز عبور بر روی دیسک به صورت دولایه رمزنگاری AES 256-bit را نیز انجام می دهد. در هنگام نوشتن نیز به طور خودکار توسط فناوری OTSS، دیسک چک می شود و بهینه ترین استراتژی رایت انتخاب شده و در انتها با بهترین کیفیت عملیات نوشتن انجام می پذیرد.

BW-16D1HT از قابلیت DRAG-AND-BURN نیز پشتیبانی می کند که شما را از استفاده از نرم افزارهای کاربردی بی نیاز می کند.به منظور حفظ محیط زیست و کاهش هزینه ها، BW-16D1HT برخلاف برخی از محصولات سایر برندها، در زمانی که درایو بی کار است، با فناوی E-Green  به طور خودکار درایو را خاموش کرده و تا میزان 50 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی می شود.

© کپی رایت - ریکاوری هارد و بازیابی اطلاعات امین پایتخت