هارد اکسترنال و نحوه بازیابی هارد در امین پایتخت

بازیابی هارد دیسک

در این مطلب قصد داریم شما را با هارد اکسترنال و نحوه بازیابی هارد در امین پایتخت آشنا سازیم. همراه ما باشید.

هارد اکسترنال چیست؟

به فضای ذخیره سازی دائمی که قادر هستیم اطلاعات مفید و ضروری خود را در آن ذخیره کنیم، هارد می گویند، در واقع این هارد ها به دو شکل هارد اینترنال (داخلی) و هارد اکسترنال (خارجی) طبقه بندی می شوند.

خوب است بدانید که هارد اکسترنال در اصل همان هارد داخلی کامپیوتر یا لپ تاپ می باشد که تنها شکل ظاهری و رابط اتصال متفاوتی را دارد. با توجه به این که پورت های هارد اکسترنال به صورت USB طراحی شده اند؛ از این رو به هر دستگاهی نیز متصل می شوند و به راحتی قابل استفاده هستند.

هنگامی که هارد حاوی اطلاعات با مشکل مواجه می شود؛ اولین کاری که بایستی انجام داد، این است که به مرکز بازیابی اطلاعات و مرکز ریکاوری امین پایتخت مراجعه کنیم. در این مرکز، کارشناسان و متخصصان باتجربه بازیابی اطلاعات پس از بررسی های لازم نسبت به رفع مشکل اقدام می کنند. در این مرکز تمامی فعالیت ها زیر نظر تکنسین های مجرب در کمترین زمان ممکن انجام می پذیرد. در این مرکز با موفقیت تا جای ممکن همه اطلاعات از بین رفته شما با هزینه ی بسیار مناسب بازیابی می شود.

بازیابی اطلاعات هارد در امین پایتخت

ریکاوری اطلاعات در این مرکز به اختصار شامل موارد زیر است:

  • ریکاوری هارد با مشکلات بدسکتوری که سبب کند شدن هارد شده است.
  • ریکاوری هارد با مشکلات سخت افزاری که تنها راه حل آن جراحی هارد می باشد.
  • ریکاوری هارد با مشکلات نرم افزاری از قبیل پاک شدن، فرمت شدن، ناپدید شدن اطلاعات و دیتاهای شما
  • ریکاوری هارد با مشکلات رمز گذاری شده
  • و ……
    برای رفع تمامی این موارد مراجعه به یک مرکز بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال بسیار مناسب است. دیتاریکاوری ایران یکی از بهترین مراکز ریکاوری اطلاعات هارد اکسترنال است و با دارا بودن متخصصانی زبده در این زمینه می‌تواند کار بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.
© کپی رایت - ریکاوری هارد و بازیابی اطلاعات امین پایتخت