بهترین راه حل های بازیابی هارد دیسک

بازیابی هارد دیسک

آیا می توان هارد دیسک را بازیابی کرد؟ آیا تا به حال سوال کرده اید که چگونه می توان داده ها را از یک هارد دیسک بازیابی کرد، خصوصاً وقتی که پرونده های شما به دلیل حذف، قالب بندی یا دلایل دیگر از بین رفته یا از بین رفته باشند؟ دنبال کنید تا ساده ترین راه برای انجام راحت بازیابی هارد دیسک در کامپیوتر های ویندوز و مک را پیدا کنید.

آیا می توان هارد دیسک را بازیابی کرد؟ آیا تابحال سوال کرده اید که چگونه می توان داده ها را از یک هارد دیسک بازیابی کرد، خصوصاً وقتی که پرونده های شما به دلیل حذف، قالب بندی یا دلایل دیگر از بین رفته یا از بین رفته باشند؟ دنبال کنید تا ساده ترین راه برای انجام راحت بازیابی هارد در کامپیوتر های ویندوز و مک را پیدا کنید.

بازیابی هارد دیسک به چه معناست؟

آیا می دانید فرآیند بازیابی هارد چیست؟ در اصل، بازیابی هارد فرآیند بازیابی پرونده های از دست رفته از هارد دیسک شما و کار سختی است.

n یک کلمه، برای انجام بازیابی اطلاعات در هارد دیسک، دو مرحله دارید:

①. بازیابی اطلاعات از درایو دیسک سخت

②. هارد دیسک خراب را  تعمیر کنید.

راه حل های بازیابی HDD – برای خطاهای مختلف هارد دیسک

اگر هارد دیسک شما خطاهای مختلفی داشته باشد، ممکن است روش های بازیابی هارد دیسک متفاوت باشد. در اینجا ما سه راه حل برای بازیابی هارد دیسک ارائه می دهیم:

شماره 1 از نرم افزار بازیابی اطلاعات هارد درایو استفاده کنید

شماره 2 رفع اشکال بازیابی دستی HDD – برای خطاهای منطقی

شماره 3 به سرویس بازیابی هارد درایو بروید – برای خطای فیزیکی

بنابراین چگونه می توان راه حل های مناسب را انتخاب کرد؟ تا زمانی که هارد دیسک یا هارد اکسترنال شما توسط کامپیوتر قابل شناسایی است، به قسمت 1 مراجعه کنید تا ابتدا داده ها را از هارد دیسک بازیابی کنید. سپس اصلاحات قسمت 2 را امتحان کنید تا دوباره هارد دیسک درست کار کند.

اگر هارد دیسک شما از نظر جسمی آسیب دیده و یا تا حدی خراب شده است، باید به قسمت 3 مراجعه کنید و درخواست خدمات بازیابی هارد دیسک کنید تا هارد دیسک شما دوباره زنده شود. در مطلب بعدی توضیحات کاملتری در این خصوص ارائه خواهد شد.

© کپی رایت - ریکاوری هارد و بازیابی اطلاعات امین پایتخت