My Passportجدید وسترن دیجیتال عرضه می شود.

My Passport جدید وسترن دیجیتال با 4 ترابایت حافظه عرضه می شود

یکی از محبوب ترین مدل های هارد تولید شده توسط  وسترن دیجیتال ، My Passport است که آخرین محصول آن 4 ترابایت ظرفیت دارد و یک در رنگ بندی بسیار متنوعی عرضه شده است.

وسترن دیجیتال یکی از تولیدکنندگان پیشرو در ساخت وسائل ذخیره ساز است.مدل جدید این هارد که در رنگ بندی های بسیار جذابی عرضه شده است، 11 سانتیمتر طول، 8 سانتیمتر عرض و کمتر از 2.5 سانتیمتر قطر دارد. این هارد دیسک از طریق کابل USB هم برای اتصال برق و هم انتقال داده به سیستم شما متصل می شود و نیازی به آداپتور نیست. این کابل مجهز به USB 3.0 است و با دستگاه های قدیمی تر USB 2.0 نیز به خوبی سازگار است. در My Passport جدید امکان رمزگذاری پیشرفته 256 بیتی AES وجود دارد و نرم افزار امنیتی اطلاعات حساس شما را قفل و با رمز عبور محافظت می کند. این نرم افزار همچنین به شما اجازه میدهد که برنامه ای برای بکاپ گیری خودکار از فایل های مهم خود تنظیم کنید.

این محصول در سایت آمازون از دید کاربران امتیاز 4.5 از 5 را دارد. قیمت این هارد در بازار 160 دلار است اما اگر عضو سایت آمازون پرایم باشید می توانید رنگ سفید، نارنجی و زرد آن را 110 دلار و رنگ قرمز آن را با قیمت 120 دلار تهیه کنید.  قیمت رنگ آبی این محصول نیز بدون عضویت پرایم، 120 دلار است.

© کپی رایت - ریکاوری هارد و بازیابی اطلاعات امین پایتخت