به زودی SSD های ارزان قیمت KINGMAX PJ3280 به بازار می آید

 ورود به سطوح تولید SSDهای میان رده و میان قیمت (Entry Level) همچنان با قدرت ادامه دارد. “کینگمکس” به تازگی با سری KINGMAX PJ3280 راهی بازار شده است. این محصولات سالید درایو های SSD M.2 2280 هستند که از مسیر PCI-E Gen3x2 استفاده کرده و دارای پروتکل NVME هستند. این محصولات در ظرفیت های 128 گیگابایت، 256 و 512 گیگابایت تولید می شوند

مرکز بازیابی اطلاعات هارد امین پایتخت همواره می کوشد تا بروزترین خبرها و همچنین خدمات بسیار مناسبی را در خصوص بازیابی اطلاعات برای شما عزیزان ارائه دهد.

 درگاه PCIe Gen3x2 دارای سرعت 16 گیگابیت در ثانیه است که 10 گیگابایت از رابط SATA III بیشتر است. به گفته این شرکت، سری KINGMAX PJ3280 دارای حداکثر سرعت خواندن و نوشتن برابر با 1600 مگابایت و 950 مگابایت در ثانیه هستند. با توجه به قیمت تمام شده پایین وگارانتی 3 ساله، انتخاب ماژول های ارزان قیمت KINGMAX PJ3280 را برتر از سری SATA III و 2.5 اینچی ها می کند.

لیست قیمت حافظه SSD ‘کینگ مکس Kingmax’ هر چند ساعت بروز می شود.

یکی از نکات برجسته این برند،قیمت تمام شده بسیار مناسب به نسبت رقبا است.

درایو Kingmax علاوه بر ویژگی‌های ذکر شده مجهز به فن آوری NCQ است که دستورات را به صورت ذاتی و بر اساس سطح اهمیت صف بندی کرده و به این ترتیب کارایی و راندمان SSD را به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهد.

مرکز بازیابی اطلاعات هارد امین پایتخت

© کپی رایت - ریکاوری هارد و بازیابی اطلاعات امین پایتخت