,

مزایای هارد SSD در چیست؟

مزایای هارد SSDدر چیست؟

با فناوری Crucial حالت جامد ، دیگر به هارد دیسک خود نیازی نخواهید داشت. این فناوری برای جایگزینی هارد دیسک های سنتی است که مزایای هارد SSD (SSD) را دارد. هارد SSD از فلش مموری برای ارائه عملکرد و دوام برتر استفاده می کنند. از آنجا که قسمتهای کوچک و متحرکی در داخل هارد دیسک شما وجود دارد – هد مغناطیسی، دوک نخ ریسی و صفحات چرخشی – برای کارها اشتباه است و ممکن است شما اطلاعات مهم خود را از دست بدهید.

هارد SSD دوام بیشتری دارد

با درایوهای سخت سنتی ، حرکت مداوم تولید شده توسط قطعات کوچک متحرک، گرما ایجاد می کند که عامل اصلی خرابی هارد است. از آنجا که SSD ها قطعات متحرک ندارند ، نسبت به هارد دیسک های سنتی از قابلیت اطمینان و مقاومت بیشتری در برابر ضربه برخوردار هستند. همچنین در برابر قطره های معمول ، تصادفات و فرسودگی مقاومت بالاتری دارند زیرا قطعات کوچک و حساس به آسیب درایوهای سخت سنتی را ندارند. اگر اتفاقاً لپ تاپ خود را رها می کنید و SSD نصب شده است، صفحه شما احتمالاً قبل از SSD خراب می شود

هارد SSD سرعت بیشتری دارد

بدون جابجایی قطعات برای کاهش سرعت رایانه، SSD ها فقط سریعتر نیستند. آنها آماده رفتن هستند SSD های مهم عملکرد بارگذاری فوری را ارائه می دهند، به معنی زمان بارگیری سریع تر ، بارگذاری سریعتر برنامه و پاسخگویی بهتر سیستم.

حمل آسان تری دارد

از آنجا که SSD ها کمتر از هارد دیسک ها هستند، سازگارتر با موبایل هستند. لپ تاپ شما را سبک تر و حمل آسان تر می کند. SSD ها با اجزای سبک و ساختار جامد، برای سختی سفرهای مداوم مناسب ترند.

هارد SSD کارآمدتر است

یک مزیت SSD ها این است که قطعات متحرک ندارند، در نتیجه برای کارکرد به انرژی کمتری احتیاج دارند، به این معنی که عمر باتری بیشتری خواهید داشت. آنها حتی ساکت تر نیز هستند.

نصب ساده و آسانی دارد

با کمک یک پیچ گوشتی و کتابچه راهنما، می توانید Crucial SSD را نصب کنید و به هیچ تجربه ای نیازی نیست.

© کپی رایت - ریکاوری هارد و بازیابی اطلاعات امین پایتخت