هک شدن اطلاعات شخصی مشتریان ایر کانادا

هک اطلاعات ایرلاین کانادا

شرکت هواپیمایی ایرکانادا اعلام کرد که اطلاعات شخصی مربوط به بیش از ۲۰ هزار نفر از مشتریان و کاربران اپلیکیشن اختصاصی موبایل این ایرلاین به سرقت رفته است.

به گزارش از ایسنا، این روزها که از گوشه و کنار جهان اخباری مبنی بر سرقت اطلاعات شخصی و هویت کاربران در فضای مجازی و اپلیکیشن‌های مختلف منتشر می‌شود، حالا شرکت هواپیمایی ایرکانادا (Air Canada ) اعلام کرده است که در حد فاصل تاریخ ۲۲ تا ۲۴ اوت سال جاری ۲۰۱۸ میلادی، ورودهای مشکوکی به اپلیکیشن مذکور رخ داده است که به نظر می‌رسد اطلاعات شخصی و هویتی بیش از ۲۰ هزار نفر از مشتریان و کاربران اپلیکیشن اختصاصی این ایرلاین در معرض سوءاستفاده و سرقت قرار گرفته است.هک اطلاعات شخصی و هویتی کاربران و مشتریان این ایرلاین نگرانی هایی بوجود آورد.

مرکز بازیابی اطلاعات هارد امین پایتخت همواره می کوشد تا بروزترین خبرها و همچنین خدمات بسیار مناسبی را در خصوص بازیابی اطلاعات برای شما عزیزان ارائه دهد.

این اپلیکیشن بیش از ۱.۷ میلیون نفر کاربر دارد که در حال حاضر اطلاعات و حریم خصوصی ۲۰ هزار نفر از آن‌ها به سرقت رفته است. این ایرلاین کانادایی با انتشار پیامی در صفحه رسمی این شرکت همچنین عنوان کرده است که اطلاعات کاربرانی که به احتمال زیاد هکرها به آن دسترسی پیدا کرده‌اند، شامل نام و نام خانوادگی کاربران، آدرس پست الکترونیکی (ایمیل)، شماره تماس آن‌ها و سایر اطلاعات هویتی نظیر شماره شناسایی و غیره می‌شود.

شرکت هواپیمایی ایرکانادا یکی از بزرگترین و فعال‌ترین ایرلاین‌های جهان است که در مسیرهای کوتاه پرواز و بلندپرواز در سراسر جهان فعالیت می‌کند.

مرکز بازیابی اطلاعات هارد امین پایتخت

© کپی رایت - ریکاوری هارد و بازیابی اطلاعات امین پایتخت