یک هارد SSD با دو درگاه Thunderbolt™ و USB3.0

یک هارد SSD با دو درگاه Thunderbolt™ و USB3.0

هارد SSD مدل MiniStation™ Thunderbolt بوفالو اولین هارد  قابل حمل SSD جهان با درگاه Thunderbolt می‌باشد و علاوه بر آن دارای یک درگاه USB3.0 برای سازگاری با کلیه سیستم ها می‌باشد.

درگاه Thunderbolt دارای سرعتی معادل ۱۰ گیگا بیت بر ثانیه یعنی معادل دو برابر سرعت درگاه USB3.0 و حدودا بیست برابر سرعت USB2.0 میباشد. وجود درگاه Thunderbolt بر روی این هارد قابل حمل SSD آن را تبدیل به یک هارد با سرعت انتقالی بی نظیر کرده و همچنین دارا بودن یک درگاه USB3.0 سازگار با USB2.0 بر روی آن٬ این هارد Thunderbolt را برای کاربرانی که همزمان  هم با سیستم های ویندوزی و هم با سیستم های مک کار می‌کند تبدیل به بهترین انتخاب کرده.

این هارد قابل حمل SSD با درگاه Thunderbolt  از بوفالو در دو ظرفیت ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگ تولید شده است.

هارد قابل حمل SSD مدل Buffalo MiniStation™ Thunderbolt SSD) HD-PATU3S)

درگاه Thunderbolt در کنار هارد SSD این هارد را تبدیل به یک هارد قابل حمل با سرعت انتقال بی نظیر کرده این هارد قابل حمل علاوه بر درگاه Thunderbolt مجهز به یک درگاه USB3.0 سازگار با USB2.0 نیز می‌باشد. و جود این دو درگاه این هارد Thunderbolt را بهترین انتخاب برای کاربرانی که همزمان با سیستم های ویندوزی و سیستم های مک کار می‌کنند کرده.

تا قبل از تولید این هارد بزرگترین معضل کاربران سیستم های مک محدودیتی بود که درگاه USB3.0 در سرعت انتقال هاردهای SSD قابل حمل ایجاد می‌کرد. ولی با قرار گرفتن درگاه Thunderbolt در سر راه این هارد قابل حمل SSD دیگر گلوگاه محدود کننده ای برای استفاده حداکثری از سرعت SSD وجود ندارد.

یک هارد SSD با دو درگاه Thunderbolt™ و USB3.0

یک هارد SSD با دو درگاه Thunderbolt™ و USB3.0

سازگاری کامل با Mac

این هارد SSD قابل حمل با درگاه Thunderbolt به صورت پیش فرض برای سیستم عامل مک فرمت شده ولی شما می‌توانید فرمت آن را به گونه‌ای تغییر دهید تا هم با مک و هم سیستم های دیگر سازگاری کامل داشته باشد. به علاوه هماهنگی کامل این محصول با Time Machine شرکت اپل این هارد SSD با درگاه Thunderbolt را بهترین گزینه برای بک آپ گیری از اطلاعات مک شما کرده. سرعت بی نظیر این هارد قابل حمل SSD سرعت کار شما را چندین برابر خواهد کرد و دنیای دیجیتال را برای شما لذت بخش خواهد کرد.

کاربری آسان

هارد MiniStation™ Thunderbolt کاربری بسیار ساده ای دارد و Plug-and-Play بوده و فقط کافیست که آن را با کابلThunderbolt و یا USB به دستگاه خود متصل کنید و شروع به کار کنید. به همین سادگی. این محصول حتی نیازی به برق جدا نیز ندارد و برق مورد نیاز خود را از همان دو درگاه تامین می‌کند.

© کپی رایت - ریکاوری هارد و بازیابی اطلاعات امین پایتخت