Adata نخستین حافظه های رم هیبریدی دنیا را معرفی کرد

Adata

کمپانی Adata از اولین حافظه های رم هیبریدی دنیا رونمایی کرد. سری جدید ماژول‌های رم‌ DDR4 با نورپردازی RGB از هیت‌سینک‌های دوگانه دارای مایع خنک‌کننده بهرمند است. این ماژول‌ها که پیش از این با نام jellyfish یا ماهی ژله‌ای شناخته می‌شدند با نام D80 به خانواده رم‌های XPG Spectrix می‌پیوندند. همچنین باید گفت که این کمپانی با معرفی این سری جدید می تواند رقیب جدی ای برای G.Skill به حساب آید.

گفتنی است که Adata برای نخستین بار در نمایشگاه CES 2018، با نمایش یک نمونه اولیه دارای حرارت‌گیر شفاف حاوی مایع خنک‌کننده‌ی غیر رسانا با نقطه جوش پایین جهت جذب بهینه‌ی گرما، برنامه‌های خود برای تولید ماژول‌های رم DDR4 با خنک‌سازی مایع را آشکار نمود. سپس نمونه جدیدتر این رم در یک نمایشگاه گیمینگ به نمایش گذاشته شدند. این نمونه های جدید مجهز به نورپردازی RGB و هیت‌سینک‌های آلومنیومی بر روی مخزن مایع بودند که از پیشرفت چشمگیر آنها نسبت به نمونه اولیه خبر می داد.

مرکز بازیابی اطلاعات هارد امین پایتخت همواره در تلاش بوده تا بروزترین خبرها و همچنین خدمات بسیار مناسبی را در خصوص بازیابی اطلاعات برای شما عزیزان ارائه دهد.

SPECTRIX D80 دارای یک هیتر مایع در قسمت بالای آن است که از مایع غیر رسانایی سود می برد تا حرارت را به راحتی از بین ببرد. این کیت ها به فناوری LED RGB مجهز هستند که با فناوری های Sync به کار رفته در مادربردها نیز سازگاری دارند. از سوی دیگر می توان به تولید ماژول های SPECTRIX D80 در فرکانس های 2666 تا بیش از 4000 مگاهرتز اشاره کرد که با اورکلاکی نه چندان سخت و دشوار، امکان رسیدن به فرکانس 5000 مگاهرتز نیز برای شما فراهم خواهد شد.

پشتیبانی از پروفایل XMP 2.0، سازگاری با مادربردهای Intel X299 و AMD AM4 و مدار چاپی 10 لایه، از جمله دیگر ویژگی های رم های ADATA XPG SPECTRIX D80 DDR4 RGB به شمار می روند.

مرکز بازیابی اطلاعات هارد امین پایتخت

© کپی رایت - ریکاوری هارد و بازیابی اطلاعات امین پایتخت