چگونه داده‌ های از دست‌ رفته را بازگردانی کنیم؟

نرم افزار بازیابی فایل

اگر هارد دیسک شما بیشتر از توانایی نرم افزار بازیابی اطلاعات آسیب دیده باشد، با کمک سرویس بازیابی اطلاعات می توانید اطلاعات خود را پس بگیرید. نرم افزارهای زیادی برای این کار وجود دارد که شما می توانید از آن ها برای بازیابی اطلاعات هارد خود استفاده کنید.

نکاتی برای جلوگیری از اتلاف داده ها از هارد دیسک

در اینجا چند نکته برای کمک به شما در جلوگیری از اتلاف اطلاعات از طریق هارد دیسک آورده شده است.

در صورت شنیدن صداهای عجیب و غریب مانند صدای کلیک یا سنگ زنی، استفاده از دستگاه را متوقف کنید. قبل از قطع استفاده از دستگاه، باید با استفاده از تسهیلات پشتیبان گیری Disk Drill در سطح بایت، یک نسخه پشتیبان تهیه کنید که شامل پرونده های پاک شده باشد.

با استفاده از نرم افزار آنتی ویروس دستگاه خود را از شر نرم افزارهای مخرب مصون نگه دارید. بسیاری از ویروس ها و عفونت های مخرب به کامپیوتر شما حمله می کنند و ممکن است منجر به از دست رفتن اطلاعات شوند.

برای محافظت از اطلاعات خود، مرتباً از داده های خود پشتیبان تهیه کنید. این ممکن است به شما امکان دهد بیشتر یا تمام داده های خود را بدون نرم افزار اختصاصی یا درگیر کردن یک سرویس بازیابی بازیابی کنید.

دستگاه ذخیره سازی را از گرما یا رطوبت زیاد دور نگه دارید زیرا این شرایط باعث آسیب می شود.

تمام فعالیتهای مخرب بالقوه مانند حذف پرونده ها یا قالب بندی یک پارتیشن را تأیید کنید تا از داشتن اطلاعات صحیح اطمینان حاصل کنید. بی احتیاطی می تواند منجر به اتلاف اطلاعات سهوی شود که می توان به راحتی از آنها جلوگیری کرد.

© کپی رایت - ریکاوری هارد و بازیابی اطلاعات امین پایتخت