معرفی چند نرم افزار بازیابی هارد فرمت شده

بازیابی فایل ها از هارد دیسک قالب بندی شده

بازیابی اطلاعات هارد فرمت شده یکی از رایج ترین مشکلاتی است که اکثر افراد با آن دست و پنجه نرم می کنند. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که هنگام نصب ویندوز بدلیل انتخاب اشتباهی درایو C، سهوا درایو دیگری را فرمت کرده باشید و یا با اتصال هارد اکسترنال به تجهیزاتی مثل تلوزیون های هوشمند، هارد فرمت شده و اطلاعات آن از بین رفته باشد. حال در صورت بروز چنین مشکلی چه کنیم؟

در چنین مواردی مرکز ریکاوری امین پایتخت به شما کمک می کند تا اطلاعات از دست رفته شما برگردد. مد نظر داشته باشید در صورتی که با این مشکل مواجه شدید، هرگز بر روی هاردی که فرمت شده اطلاعات جدید کپی نکنید. در غیر این صورت به میزان حجم اطلاعات جدید از اطلاعات قبلی از بین می رود. ضمن این که دیگر نمیتوان اطلاعات را با ترتیب پوشه ها و دسته بندی قبلی بازیابی کنیم.

معرفی چند نرم افزار بازیابی هارد فرمت شده

معرفی چند نرم افزار بازیابی هارد فرمت شده به شما کمک می کند تا بتوانید اطلاعت و دیتاهای حذف شده خود را بازیابی کنید. قبل از هر چیز خوب است با این نرم افزارها آشنا شوید.

Active File Recovery

این نرم افزار علاوه بر بازیابی هارد فرمت شده می تواند  ریکاوری هارد ویروسی و خراب را انجام دهد. ضمن این که از فلش دیسک نیز پشتیبانی می کند.

GetDataBack Simple

این نرم افزار یکی از بهترین نرم افزارها برای ریکاوری هارد فرمت شده است. ازویژگی های آن می توان به سرعت بالا در بازیابی اطلاعات، قابلیت ریکاوری پارتیشن ها، محیط ساده و کاربری آسان و … اشاره نمود.

iCare Format Recovery Software

یکی از نرم افزار های پر قدرت و پر سرعت جهت بازیابی اطلاعات هارد فرمت شده می باشد که از موتور جستجوی بسیار پیشرفته ای نیز بهره مند است که شما می توانید به راحتی و به سرعت فایل خود را بازیابی کنید.

Wise Data Recovery

یک نرم افزار با کاربری ساده و راحت است که از آن به منظور  ریکاوری اطلاعات هارد فرمت شده استفاده می شود.

MiniTool Power Data Recovery

این نرم افزار ابزاری ست بسیار قدرتمند که توانایی بازیابی اطلاعات خراب شده و تعمیر شده گذشته را نیز دارا است.

© کپی رایت - ریکاوری هارد و بازیابی اطلاعات امین پایتخت