چگونه می توان اطلاعات درایو فرمت شده را بازگرداند؟

چگونه می توان اطلاعات درایو فرمت شده را بازگرداند

ممکن است شرایطی برای شما ایجاد شود که ناگهان اطلاعاتتان پاک سود. یا اشتباهی درایو خود را فرمت کنید. اما نگران نباشید. بازیابی اطلاعات درایو فرمت شده بستگی به نوع فرمت کردن دارد که از چه نوع فرمتی استفاده شده است که فول فرمت(Full format) یا کویئک فرمت (Quick format) می باشد.

Full format  

دراین نوع از فرمت، شانس کمتری برای بازگردانی اطلاعات درایو فرمت شده وجود دارد. پیشنهاد ما در این حالت این است که به یک مرکز ریکاوری هارد مراجعه کنید.

Quick format

در این از قالب بندی، شانس بازیابی درایو فرمت شده بسیار بیشتر از قبل است. زیرا که در این نوع فرمت، فایل های درایو از بین نرفته و قادر به بازیابی اطلاعات می باشید. در نتیجه شما می توانید از برنامه های بسیار قوی ریکاوری که در بازار موجود است استفاده کنید. برای بازگرداندن اطلاعاتتان با استفاده از برخی از ابزارهای ریکاوری بدون نیاز به تخصص و دانش زیاد می توانید اطلاعات و داده های خود را بازیابی نمایید.

مرکز بازیابی اطلاعات  امین پایتخت

مفتخر است تا با برخورداری از به روز ترین ابزار بازیابی اطلاعات،  اطلاعات درایو فرمت شده را بازیابی نماید و  تخصصی ترین خدمات بازیابی اطلاعات را به شما عزیزان با بهترین کیفیت ارائه دهد.

.

© کپی رایت - ریکاوری هارد و بازیابی اطلاعات امین پایتخت