روش های ارتقای هارد دیسک به SSD

ارتقای هارد دیسک به SSD

قبل از هر چیز خوب است بدانید که، ارتقاء به SSD همیشه هوشمندترین تصمیم و راه حلی برای سریعتر کارکردن کامپیوتر  شما است. هزینه بیشتری برای شما خواهد داشت. اما در اعصاب و زمان زیادی صرفه جویی می کنید. در نتیجه می توانید با لپ تاپ، کامپیوتر  رومیزی یا iMac از کار خود بسیار بیشتر لذت ببرید. قطعا پشیمان نخواهید شد!

روش های ارتقای هارد دیسک به SSD چگونه است؟

راه حل ها و قیمت ها در کامپیوتر متفاوت است.

پس از جایگزینی HDD با  SSD، لپ تاپ شما عملکرد بسیار سریع تری را نشان می دهد. مانند لپ تاپ های گران تر و سریعتر!

در صورتی که لپ تاپ دارای دو هارد دیسک باشد، توصیه می کنیم یک SSD با سیستم عامل جدید روی آن اضافه کنید. یا سیستم عامل را از درایو قدیمی به درایو SSD جدید منتقل کنید. هارد دیسک را می توان به عنوان ذخیره سازی داده ها نیز نگه داشت.

حتی راه حل بهتر برای همه کامپیوترها این است که یک HDD را با SSD به اندازه کافی جایگزین کنید. تا همه داده ها و سیستم عامل ذخیره شود. اما گرانتر از افزودن SSD با ظرفیت کمتر است.

ما خدمات مشابهی را برای کامپیوتر های رومیزی و iMac ارائه می دهیم:

SSD را با سیستم عامل جدید اضافه می کنیم. یا سیستم عامل قدیمی را از HDD به SSD منتقل می کنیم.

 ارزان ترین و هوشمندترین راه حل برای یک لپ تاپ بسیار سریعتر با فضای ذخیره سازی زیاد این است. که درایو HDD را با SSD با ظرفیت حداقل 250 گیگابایت جایگزین کرده و سپس سیستم عامل را روی آن قرار دهید. این راه حل در حال حاضر بسیار داغ است. و ما این کار را در بسیاری از لپ تاپ ها، از جمله MacBooks و کامپیوتر های iMac انجام می دهیم.

 قیمت بر اساس هر کامپیوتر  به صورت جداگانه) لپ تاپ PC، MacBookیا iMac(، با توجه به نوع و ظرفیت SSD و میزان کارهایی که باید انجام شود محاسبه می شود.

 همین امروز با ریکاوری هارد و بازیابی اطلاعات امین پایتخت تماس بگیرید. تا کارشناسان ما بهترین و ارزان ترین راه حل برای ارتقاء کامپیوتر با جایگزینی HDD با SSD در اختیار شما قرار دهند.

© کپی رایت - ریکاوری هارد و بازیابی اطلاعات امین پایتخت