سامسونگ در حال توسعه هارد SSD سری EVO 870 است

هارد envo 870

سامسونگ در نظر دارد هاردهای SSD سری EVO 870 خود را توسعه دهد و آن‌ها را با ظرفیت 4 ترابایت روانه بازار کند. در ادامه با امین دیتا ، مرکز ریکاوری هارد همراه باشید.

سامسونگ یگی از پیشگامان در تولید هاردهای SSD است و هاردهای مختلفی از جمه PRO 980 را تولید کرده است که از قضا استقبال بسیار خوبی هم از آن‌ها شده است. حتی سامسونگ در هاردهای خود از درگاه PCI-E 4.0 نیز استفاده کرده است و آن را برای اولین بار به کاربران معرفی کرد.

حال بر اساس گزارشات منتشر شده، به نظر می‌رسد سامسونگ در حال کار برای توسعه هارد SSD سری EVO 870 است و در نظر دارد آن‌ها را در ظرفیت‌های 250GB، 500GB، 1T ، 2T و 4T عرضه کند.

هارد ssd سری evo 870

هارد SSD سری EVO 870 هنوز به طور رسمی از طرف سامسونگ معرفی نشده است و نمی‌توانیم در مورد آن به طور کامل قضاوت کنیم. البته برخی از منابع بر این باورند که سرعت خواندن این محصول به 10Mbps خواهد رسید و نشان از سرعت و قدرت بیشتر این هارد نسبت به سری قبلی خود است.

به احتمال بسیار زیاد شرکت ساموسنگ برای افزایش سرعت حافظه‌های SSD سری EVO 870 از NAND و کنترل سریع‌تر استفاده کرده است اما مدل دقیق آن‌ها مشخص نشده است. همچنین از آنجا که این هارد هم از رابط Sata 3 استفاده می‌کند با محدودیت باند 6 گیگابایت مواجه شده است اما در مجموع می‌توان گفت کارایی بسیار بهتری را به کاربران ارائه می‌کند.

در حال حاضر نوع حافظه NAND استفاده شده در سری جدید SSD سامسونگ مشخص نشده است اما بسیاری بر این باورند که سامسونگ در این سری از TLC NAND استفاده نخواهد کرد و برای افزایش سرعت و کارایی به سمت حافظه‌های دیگر خواهد رفت. تا به این لحظه مشخصات فنی هارد SSD سری EVO 870 منتشر نشده است. انتظار می‌رود در روزهای آتی شاهد معرفی رسمی آن باشیم.

© کپی رایت - ریکاوری هارد و بازیابی اطلاعات امین پایتخت