ریکاوری هارد وسترن دیجیتال و مشکلات رایج آن

ریکاوری هارد وسترن دیجیتال mycloud

شرکت وسترن دیجیتال یکی از برندهای معروف در زمینه تولید هارد برای کامیپوتر است. این کمپانی به لطف تولید هاردهای با کیفیت خود توانسته در میان کاربران محبوبیت بسیار زیادی را پیدا کند. علاوه بر هاردهای HDD، این کمپانی هاردهای SSD را تولید می‌کند. در ادامه مقاله به بررسی مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری هارد وسترن دیجیتال می‌پردازیم و نحوه ریکاوری هارد وسترن دیجیتال mycloud می‌پردازیم.

مشکلات نرم افزاری هارد وسترن دیجیتال Mycloud

از جمله مشکلات نرم افزاری که ممکن است هاردهای وسترن دیجیتال با آن‌ها رو به رو شود می‌توان به لود نشدن هارد، فرمت شدن بی دلیل هارد و یا کند شدن هارد اشاره کرد. معمولا زمانی که هاردی به این مشکلات دچار می‌شود باید چاره‌ای برای آن پیدا کرد زیرا ممکن است مهم‌ترین اطلاعات ما برای همیشه از دست برود.

برطرف و ریکاوری کردن هارد در این حالت به خصوص به دلیل وضع خاص ایران به جهت تحریم و محدودیت‌های ارزی کمی دشوار است اما ریکاوری هارد وسترن دیجیتال نسبت به باقی هاردها کمی راحت تر است زیرا خود این کمپانی ابزارها و نرم افزارهایی را برای ریکاوری هر چه سریع‌تر هارد در اختیار قرار داده است.

همان‌طور که گفته شد ممکن است مشکلات متعددی ممکن است برای هارد شما بوجود آید که به محض مشاهده آن‌ها باید سعی کنیم آن‌ها را برطرف کنیم. در هارد وسترن دیجیتال نیز به محض مشاهده مشکلاتی نظیر ران نشدن هارد، صدا دادن هارد، خاموش شدن هارد و کند شدن هارد باید فورا به مراکز تعمیرات و ریکاوری هارد مراجعه کنیم.

ریکاوری هارد وسترن دیجیتال

خرابی‌های رایج در هارد وسترن دیجیتال

در بسیاری از مواقع ممکن است شما با پیامی به محتوای ” هارد شما فرمت شده است” رو به رو شوید. این نوع مشکلات در هاردهای وسترن دیجیتال کاملا عادی است و لازم است شما به مراکز ریکاوری هارد مراجعه کنید تا هر چه سریع‌تر اطلاعات شما را بازیابی کنند.

در این جور مواقع اگر چه همه چیز عادی به نظر می‌آید اما مشکلات نرم افزاری و باگ‌هایی که وجود دارد باعث می‌شود تا هارد بدون دلیل خاصی فرمت شود. البته این نوع فرمت‌ها غالبا قابل بازیابی و ریکاوری است و جای نگرانی وجود ندارد.

به طور کلی اگر چه هاردهای وسترن دیجیتال بسیار معروف و محبوب هستند اما مشکلات خاص خود را دارند که به محض مشاهده آن‌ها لازم است تا به مراکز تعمیرات و ریکاوری انواع هارد مراجعه کنید.

© کپی رایت - ریکاوری هارد و بازیابی اطلاعات امین پایتخت