هارد XPG SPECTRIX S20G توسط Adata معرفی شد

هارد XPG SPECTRIX S20G

کمپانی Adata به تازگی از هارد XPG SPECTRIX S20G رونمایی کرده است. محصول جدید ADATA یک هارد SSD بوده و بیشتر برای گیمرها طراحی شده است. برای بررسی بیشتر این محصول با ما همراه باشید.

چندی است که کاربران توجه خاصی به هاردهای SSD دارند و علاوه بر آن، به دنبال هاردهایی هستند که از نظر ظاهری نیز جذابیت داشته باشد. به همین دلیل برندهای فعال در تولید هارد سعی می‌کنند تا علاوه بر اینکه به جنبه فنی هاردهای خود توجه کنند به جنبه ظاهری آن هم بی تفاوت نباشند.

هارد XPG SPECTRIX S20G

همانطور که در ابتدا گفته شد هارد جدید کمپانی آدیتا گیمرها را هدف قرار داده است. طراحی این محصول بسیار ظریف و زیبا است و با طراحی LED RGB، سعی کرده است تا بیشتر از همیشه گیمرها را هدف قرار دهد.

همانطور که از نام آن پیداست این محصول از سری XPG است و برای سیستم‌های رده بالا طراحی شده است.

هارد XPG SPECTRIX S20G در فرم فاکتور SSD M.2 2280 طراحی شده و به گذرگاه PCIE Geb 3*4 متصل می‌گردد. پوشش قرار گرفته بر روی هارد SSD ضمن خنک سازی آن، دارای LED RGB است که علاوه بر زیبایی می‌تواند با دیگر سخت افزارها هماهنگ شده و یا به صورت مجزا تنظیم شود. همچنین می‌توان وضعیت درایو را با استفاده از آن‌ها نمایش داد.

هارد XPG SPECTRIX S20G

از دیگر مشخصات هارد XPG SPECTRIX S20G سرعت بالای خواندن و نوشتن آن است. اینطور که گفته شده سرعت خواندن آن برابر 2500 مگابایت و سرعت نوشتن آن در حدود 1800 مگابایت است. همچنین در این هارد از حافظه کش SLC و سیستم رمزنگاری ASE 256 استفاده شده است و می‌توان این موارد را از جمله ویژگی‌های بارز این هارد SSD در نظر گرفت.

آدیتا در نظر دارد تا این هارد را در دو نسخه 500 گیگابایتی و 1 ترابایتی به بازار عرضه کند. همچنین عمر مفید این دستگاه در حدود 2 میلیون ساعت در نظر گرفته شده است. در کنار این موارد، هارد جدید آدیتا قیمت به نسبت کمتری نسبت به دیگر رقبا دارد که این خود می‌تواند باعث ترغیب افراد به خرید این هارد پر سرعت شود.

© کپی رایت - ریکاوری هارد و بازیابی اطلاعات امین پایتخت