علل ایجاد صدا های عجیب در هارد

hard2

اگر از هاردهای اکسترنال استفاده میکنید یکی از مشکلاتی که ممکن است با آن روبرو شوید صداهای عجیب هارد است. عوامل زیادی وجود دارند که میتوانند موجب بروز چنین مشکلی برای هارد شما شوند اما لازم به ذکر است که ایجاد صدای غیر عادی توسط هارد یکی از جدی ترین مشکلاتی است که ممکن است به وجود بیاید چون به این معناست که هارد شما از نظر فیزیکی آسیب دیده و برای برطرف شدن مشکل باید توسط متخصص بازیابی اطلاعات ، جراحی شود.

یکی از مهم ترین عوامل ایجاد صدا در هاردهای اکسترنال ضربه شدید یا زمین خوردن آن هاست. ضربه موجب به وجود آمدن اشکالات فیزیکی جدی درهارد می شود. علاوه بر آن نوسان برق هم می تواند موجب به وجود آمدن صدای تق تق ریزی درون هارد شود چرا که نوسان برق باعث می شود هد هارد هر بار دوباره شروع به حرکت کرده و headpark شود که در این شرایط هارد نیاز به جراحی دارد. همچنین اگر برد هارد شما هم با مشکل روبرو شود ممکن است باعث ایجاد صداهای عجیب شود.

اما وجود صداهای عجیب در هارد همیشه به معنی آسیب فیزیکی نیست و ممکن است صدا به دلیل خرابی فریم ور و برد ایجاد شده باشد. اگر مشکل فیزیکی هارد جدی باشد برای دسترسی به اطلاعات آن باید از روش جراحی استفاده کرد. مرکز مرکز بازیابی اطلاعات هارد امین پایتخت همواره می کوشد تا خدمات بسیار مناسبی را در خصوص بازیابی اطلاعات برای شما عزیزان ارائه دهد.

اگر از هارد خود صداهای عجیب شنیدید از روشن کردن یا دستکاری آن بپرهیزید چرا که این کار میتواند باعث خرابی پلاتر یا از دست رفتن اطلاعات شود. در این شرایط سریعا هارد را از سیستم جدا کرده و در اسرع وقت به متخصص بازیابی اطلاعات مراجعه کنید.

مرکز بازیابی اطلاعات هارد امین پایتخت

© کپی رایت - ریکاوری هارد و بازیابی اطلاعات امین پایتخت