حل مشکل فرمت شدن هارد پس از اتصال به تلویزیون

recovery hard

احتمالا با مشکل عدم شناسایی هارد اکسترنال بعد از اتصال به تلویزیون یا دستگاه دیجیتال مواجه شده‌اید. ما در این مقاله راه حل‌های این مشکل را بررسی می‌کنیم و به شما آموزش خواهیم داد.

دلیل شناسایی نشدن هارد بعد از اتصال به تلویزیون چیست؟

اگر از سلامت هارد دیسک خود اطمینان دارید دلیل‌های ساده‌ای می‌تواند باعث این مشکل شود.

یکی از این دلایل می‌تواند عدم تطابق فایل سیستم هارد اکسترنال با تلیویزون باشد. به این منظور که فرمت فایل‌های هارد با تلویزیون سازگار نیست به همین دلیل فایل‌ها شناسایی نمی‌شوند. البته در بسیاری از موافق زمانی که دستگاه فرمت فایل‌های شما را شناسایی نمی‌کند، ممکن است هارد شما را به طور کامل فرمت کند و نیاز به ریکاوری هارد داشته باشید.

عدم پشتیبانی تلیویزن از راه انداز اولیه یا MBR هارد اکسترنال ممکن است آن را تغییر دهد. همچنین برخی از تلویزیون‌ها از چندین پارتیشن پشتیبانی نمی‌کنند و یکی از عوامل عدم نمایش محتوا و فولدرهای هارد می‌تواند همین موضوع باشد.

recovery hard

با اخطار فرمت هارد اکسترنال بعد از اتصال چه باید کرد؟

چنانچه پس از اتصال هارد خود با اخطار فرمت هارد رو به رو شدید بهتر است تکلیف را با خود مشخص کنید. به این معنا که اگر به اطلاعات هارد نیاز ضروری دارید بهتر است هارد خود را به مراکز ریکاوری هارد ببرید تا روند کار را اغاز کنند. اما چنانچه به اطلاعات هارد نیاز ندارید و اهمیت چندانی برای شما ندارد بهتر است هارد را به طور کامل فرمت کنید

البته چنانچه هارد شما فرمت شده است بهتر است خود دست به کار نشوید و سعی در ریکاوری اطلاعاتتان نداشته باشید زیرا در این مقطع کوچک‌ترین اشتباهی ممکن است کار را بسیار پیچیده و یا حتی غیر ممکن کند به همین دلیل به شما پیشنهاد می‌شود به مراکز ریکاوری انواع هارد مراجعه کنید تا توسط متخصصین و با اصول عملیات ریکاوری هارد برای شما انجام بگیرد.

همچنین شما می‌توانید جهت ریکاوری و بازیابی اطلاعات هارد خود به امین دیتا مراجعه کنید.

© کپی رایت - ریکاوری هارد و بازیابی اطلاعات امین پایتخت