AMD و احتمال رونمایی از کارت های گرافیک جدید

amd

AMD

به گزارش مرکز بازیابی اطلاعات هارد امین پایتخت، انتظار می رود AMD به زودی حداقل چهار کارت گرافیک جدید خود از سری  Radeon RX 500X را معرفی کند. وب سایت رسمی این کمپانی صفحات جدیدی را برای کارت های یاد شده ایجاد نموده است و با وجود اینکه هنوز این صفحات خالی هستند، اما می توان فهمید که معرفی آن ها قطعی بوده و به زودی اتفاق خواهد افتاد. همچنین بر طبق این صفحات در وب سایت رسمی AMD مشخص می شود که کارت های گرافیک جدید از عناوین RX 580X ،RX 570X ،RX 560X و RX 550X برخوردار بوده و قرار است جایگزین مدل های کنونی شوند.

مرکز بازیابی اطلاعات هارد امین پایتخت همواره در تلاش بوده تا جدید ترین خبرهای سخت افزاری و همچنین اطلاعات مفیدی در خصوص بازیابی اطلاعات را برای شما عزیزان ارائه نماید.

البته در حال حاضر هنوز عملکرد پسوند X مشخص نیست اما از آنجایی که به مدل‌های رده پایین چون RX 550 نیز گسترش یافته است، به نظر می آید یک تغییر مهم مانند به‌کارگیری یک فناوری ساخت جدید برای افزایش فرکانس‌ها، حافظه ویدئویی سریع‌تر یا یک مکانیزم جدید برای افزایش فرکانس بوست ایجاد شده باشد.
به طور مثال پسوند X در پردازنده‌های Ryzen نشانگر قابلیت XFR می باشد که فقط در برخی مدل ها مشاهده می شود. از همین رو نمی توان گفت که عملکرد آن ها با کارت های گرافیک جدید یادشده مشابه باشد. اما شاید به قابلیتی نظیر آن اشاره دارد.

مرکز بازیابی اطلاعات هارد امین پایتخت

© کپی رایت - ریکاوری هارد و بازیابی اطلاعات امین پایتخت