نرم افزار ریکاوری و بازیابی هارد Disk Drill

نرم افزار disk drill

نرم افزار Disk Drill ابزاری حرفه‌ای است که برای ریکاوری هارد از آن استفاده می‌شود. علاوه بر آن از این نرم افزار جهت حفاظت از اطلاعات هارد نیز می‌توان استفاده کرد.

نرم افزار Disk Drill به صورت رایگان برای سیستم عامل‌های ویندوز 7 ، 8 و 10 در دسترس است و می‌توانید آن را به صورت رایگان دانلود کنید.

با استفاده از این نرم افزار می‌توانید هارد خود را با استفاده از متد‌های مختلف اسکن کنید و تا 500 مگابایت به صورت رایگان اطلاعات از دست رفته را ریکاوری کنید. روند کار نرم افزار این گونه است که پارتیشن‌های مختلف را مورد بررسی قرار می‌دهد و می‌توان آن‌ دسته که از دست رفته‌اند را شناسایی و سپس بازیابی کرد.

همچنین نرم افزار کاربردی Disk Drill برای سیستم‌های HFS ، EXT4، exFAT، NTFS و FAT قابل استفاده است و از این فرمت‌ها پشتیبانی می‌کند.

ویژگی‌های نرم افزار Disk Drill

روند کار این نرم افزار بسیار ساده است و شما می‌توانید با چندین روش تمام فایل‌های هارد خود را اسکن کنید. فرآیند بازیابی توسط این برنامه هم ساده است و می‌توانید هر زمانی که خواستید آن را متوقف کنید و یا حتی ذخیره و بارگذاری کنید.

وقتی که کار اسکن به طور کامل تمام شود، یک لیست درخت مانند از مواردی که قابل بازیابی است را به شما ارائه می‌دهد و به شما حق انتخاب در این امر هم داده می‌شود و می‌توانید هر کدام از آن‌ها را که خواستید بازیابی کنید.

Disk Drill می‌تواند فایل‌هایی که به صورت تصادفی حذف شده‌اند یا حتی فایل‌هایی که بر اثر حملات ویروسی و یا پارتیشن گمشده هستند را هم شناسایی و بازیابی کند.

به طور کلی این نرم افزار می‌توان جزو بهترین نرم افزارهای ریکاوری و بازیابی اطلاعات هارد دانست که در عین حال که کار با آن ساده است بسیار کاربردی و حرفه‌ای طراحی شده است.

© کپی رایت - ریکاوری هارد و بازیابی اطلاعات امین پایتخت