نرم افزار تخصصی تست سلامت هارد HDDSCAN

نرم افزار hddscan

نرم افزار HDDscan یک نرم افزار کاربردی برای تست سلامت هارد دیسک است. امروزه شاهد انتشار نرم افزارهای گوناگونی برای هاردها هستیم که هرکدام از آن‌ها ویژگی خاص خود را دارند. برخی از آن‌ها برای ریکاوری و بازیابی اطلاعات هارد است و برخی دیگر مانند نرم افزار HDDscan برای تست سلامت هارد ساخته شده‌اند.

به طور کلی وقوع عیب و یا خطایی در هارد بسیار خطرناک است زیرا ممکن باعث سوختن و یا حتی فرمت شدن هارد شما شود و باعث می‌شود شما تمام اطلاعات هارد خود را از دست بدهید. به همین دلیل بررسی وضعیت سلامت هارد، همواره جزو کارهای بسیار مهم و حیاتی است و نباید از آن غافل شد.

برای این کار شما می‎‌توانید از نرم افزارهای مختلفی استفاده کنید که یکی از آن‌ها که عملکرد بسیار خوب و قابل قبولی هم دارد، نرم افزار HDDscan است.

این نرم افزار قادر است تا هارد شما را اسکن و بررسی کند و هرگونه خطا و اروری را به شما نشان دهد. حتی این نرم افزار قادر است تا برخی از ارورها و خطاها را رفع کند. همچنین این نرم افزار برای انواع هاردهای HDD، SSD و انواع حافظه‌های SATA ، FIREWIRE ، ATA،SCSI را دارد و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

علاوه بر این موارد شما می‌توانید گزارش دقیقی از وضعیت هارد خود از این نرم افزار بگیرید و حتی اجازه پرینت این مشکلات به شما داده شده است. همچنین امکان نمایش درجه حرارت، جزئیات مربوط به خواندن و نوشتن اطلاعات بر روی هارد هم به شما نشان دهده می‌شود تا به اطلاعات کاملی از هارد خود دست پیدا کنید.

به طور کلی این نرم افزار را می‌توان جزو بهترین و پرکابرد ترین نرم افزارهای تست سلامت هارد دانست. همچنین شما می‌توانید از طریق لینک زیر نرم افزار HDD Disk را دانلود و نصب کنید تا از وضعیت سلامت هارد خود مطلع شوید.

© کپی رایت - ریکاوری هارد و بازیابی اطلاعات امین پایتخت