نحوه پشتیبان گیری از کامپیوتر در هارد اکسترنال

بک آپ گیری از اطلاعات

اول از همه، توجه داشته باشید که دارندگان کامپیوترهای شخصی Windows می توانند از راه حل های پشتیبان گیری ابری به طور موازی با نحوه پشتیبان گیری خارجی استفاده کنند. Google Drive و SkyDrive از پرکاربردترین ها در دنیای کامپیوترهای شخصی ویندوز هستند، و اگر از ابری مشکلی نداشته باشید و سرویس اشتراکی برایتان مهم نباشد راه حل قابل قبولی هستند.

اگر تهیه نسخه پشتیبان از هارد اکسترنال گزینه مورد نظر شما باشد، روند کار کاملاً ساده است.

  • هارد اکسترنال خود را از طریق پورت USB رایانه خود وصل کنید.
  • صفحه کنترل خود را باز کنید. ساده ترین راه برای انجام این کار ورود به نوار جستجو در کل سیستم و تایپ کردن Control Panel است. سپس، به دنبال System and Security باشید.
    • Save Backup Copies of Files with File History را انتخاب کنید، سپس System Image Backup را انتخاب کنید.
  • سپس از شما خواسته می شود که یک تصویر سیستم ایجاد کنید.
  • حتماً از جعبه کشویی هارددیسک جدید خود را انتخاب کرده و سپس Next را بزنید.
  • در این مرحله، کامپیوتر شما از کل سیستمتان پشتیبان تهیه می کند. این شامل تمام پرونده های سیستم شما، تنظیمات سیستم عامل شما و البته همه پرونده های رسانه ای شما است. اساساً، این نسخه پشتیبان آینه کل دیسک سخت محلی شما است.
  • حالا صبر کنید و منتظر بمانید، زیرا این روند ممکن است چندین ساعت طول بکشد. در حالی که می توانید در طول این روند به استفاده از کامپیوتر خود ادامه دهید، بهتر است این کار را نکنید. و اجازه دهید تا زمان لازم برای پشتیبان گیری به اتمام برسد.

صبر این دقایق می تواند مشکلات احتمالی شما را برطرف سازد! بنابراین اکنون شما در زمینه تهیه نسخه پشتیبان از فایل های خارجی کم حجم هستید. ما می دانیم که لزوماً موضوع سرگرم کننده ای نیست، اما ایمن نگه داشتن اطلاعات شما بخشی حیاتی برای شما است. اگر نیاز به راهنمایی دارید می توانید با مرکز فوق تخصصی تعمیرات هارد و بازیابی اطلاعات امین پایتخت تماس بگیرید.

© کپی رایت - ریکاوری هارد و بازیابی اطلاعات امین پایتخت