نحوه بازیابی اطلاعات از هارد لپ تاپ – بخش اول

بازیابی داده ها از هارد دیسک

وقتی می خواهید نحوه بازیابی اطلاعات از هارد لپ تاپ را بدانید، باید به متخصصان اعتماد کنید. در حالی که هارد دیسک های لپ تاپ از نظر ساختار شبیه به درایوهای مورد استفاده در کامپیوترهای رومیزی هستند، اندازه کوچکتر آنها باعث می شود که سریعتر از اجزای رومیزی خراب شوند.

برای به حداکثر رساندن مقدار داده ای که می توانید بازیابی کنید، مهم است که سریع عمل کنید.

علائم خرابی هارد لپ تاپ

علائم خرابی هارد لپ تاپ شما شامل موارد زیر است:

لپ تاپ شما کندتر از حد معمول روشن می شود. لپ تاپ هایی با درایوهای آسیب دیده اغلب هنگام راه اندازی مجدد “تنظیم مجدد” می شوند. ممکن است به نظر برسد که آنها دو یا سه بار قبل از اینکه روی سیستم عامل شما باز شوند، راه اندازی می شوند.

هارد دیسک شما صداهایی “بارگذاری” می کند که قبلاً قابل شنیدن نبود. به همین ترتیب، ممکن است هنگام دسترسی به فایلها، فن داخلی لپ تاپ خود را با صدای بلند بشنوید. این علائم نشان دهنده کار زیاد هارد دیسک است.

فایل ها با ابزارهای جستجوی سیستم عامل شما یافت نمی شوند. یا در صورت یافتن، باز نمی شوند. اندازه فایلهای فاسد ممکن است به همان اندازه اولیه باشد یا به طور قابل ملاحظه ای کوچکتر از آخرین دسترسی به آنها باشد.

هر یک از این مشکلات ممکن است نشان دهنده خرابی سیستم فایل هارد دیسک شما باشد. هنگامی که هارد دیسک علائم فرسودگی را نشان می دهد، در هر زمان ممکن است خرابی کامل رخ دهد.

در ادامه مطلب بعد قصد داریم به نحوه بازیابی اطلاعات از هارد لپ تاپ بپردازیم.

© کپی رایت - ریکاوری هارد و بازیابی اطلاعات امین پایتخت