ابزار RescuePRO Deluxe SSD برای ریکاوری هارد SSD

RescuePRO Deluxe SSD

ابزار RescuePRO Deluxe SSD نرم افزاری است که از ان برای ریکاوری هارد SSD استفاده می شود. این نرم افزار از این قابلیت برخوردار می باشد که تمام اطلاعات مانند فرمت ‌های تصویری، ویدئویی، صوتی، اسناد، ایمیل‌ها و دیگر فرمت‌های قابل ریکاوری را بازیابی نماید. به بیان دیگر ابزارRescuePRO Deluxe SSD دارای یک نوع الگوریتم است که به شکلی خلاقانه ساخته شده است.

خوب است بدانید که RescuePRO Deluxe SSD یکی از اولین نرم افزار‌هایی می باشد که از الگوریتمی برای ریکاوری فایل‌های MPEG ویدئویی (MPEG-1/2/3/4) و MPEG صوتی برخوردار است. اگر اطلاعات کاربر از دست رفته باشد، با کمک این برنامه و با چند کلیک می‌توان اطلاعات مورد نیاز را ریکاوری یا بازیابی نمایید.

زمانی که کاربر قصد دارد بازیابی اطلاعات را با نرم افزار RescuePRO Deluxe SSD انجام دهد، این برنامه پیش نمایشی از فایل‌هایی که قابل ریکاوری شدن هستند را نمایش می‌ دهد.

مد نظر داشته باشید که ریکاوری اطلاعات هارد SSD کار ساده و راحتی نیست. در نتیجه بهتر است این کار توسط افراد باتجربه و متخصص صورت پذیرد. امین پایتخت با برخورداری از کارشناسان زبده و متخصص در زمینه ریکاری اطلاعات، قادر است به‌ راحتی اطلاعات از دست رفته هارد شما را بازیابی نماید.

به طور کلی مزایای هارد ssd شامل موارد زیر می باشد:

مزیت‌های هارد SSD

– ایجاد کمترین صدا

– سرعت بالا در خواندن و نوشتن داده‌ ها

– مقاومت در برابر آسیب‌ های احتمالی همانند ضربات

– پایین بودن دمای دستگاه و عدم داغ شدن آن

– کاهش مصرف در باتری لپ تاپ و کاهش در مصرف برق

© کپی رایت - ریکاوری هارد و بازیابی اطلاعات امین پایتخت