هارد درایو Gnarbox 2.0 مجهز به برنامه ای برای ادیت آنی فایل ها

hard

کاربران معمولا برای آپلود کردن ویدیوها و فایل های تصویری حجیم در کامپیوتر خود باید مدتی را منتظر بمانند. برای رفع این مشکل کمپین کیک استارتری برای یک هارد درایو پرتابل مشغول به فعالیت است که می تواند از فایل های شما بک آپ بگیرد و امکان آپلود در حال حرکت را درست پس از ثبت تصاویر برای کاربران فراهم کند.

مرکز بازیابی اطلاعات هارد امین پایتخت همواره می کوشد تا بروزترین خبرها و همچنین خدمات بسیار مناسبی را در خصوص بازیابی اطلاعات برای شما عزیزان ارائه دهد.

به گفته ی کمپانی سازنده ی این هارد دیگر نیاز نیست برای تصویربرداری در فضای باز لپ تاپتان را با خود حمل کنید بلکه به کمک اپلیکیشن مخصوص این هارد فایل های خود را ادیت و یا در دراپ باکس آپلود کنید. این محصول Gnarbox 2.0 نام دارد و از قابلیت قرار دادن کارت های SD در هارد درایو نیز برخوردار است تا یک  ابزاری بک آپ گیری سنتی هم داشته باشد.

همانطور که از نام Gnarbox 2.0 قابل تشخیص است، این هارد مدل ارتقا یافته ی Gnarbox 1.0 بوده که روشی جهت نگهداری فایل های حجیم و آپلود آنها ارائه می دهد. Gnarbox 2.0 چندی پیش در کیک استارتر شروع به کار نمود و پس  از عرضه موفقیت آمیز Gnarbox 1.0 در سال 2015 کمپین Gnarbox 2.0 نیز با موفقیت زیادی همرا شد، به طوری که امروزه سرمایه ای در حدود 422 هزار دلار کسب کرده است.

این هارد از حافظه ای 1 ترابایتی برخوردار می باشد و با گلکسی اس 6 تا گلکسی اس 9، گوگل پیکسل و اکثر محصولات اپل سازگاری دارد. با وجود عرضه Gnarbox 2.0، ورژن ابتدایی این هارد درایو و برنامه ی سال 2014 آن همچنان پشتیبانی می شوند اما کمپانی سازنده از هم اکنون نسخه ی تازه ی اپلیکیشن خود را بر روی iOS و اندروید ارایه کرده است. این هارد درایو قرار است در ماه سپتامبر سال جاری به بازار عرضه شود.

مرکز بازیابی اطلاعات هارد امین پایتخت

© کپی رایت - ریکاوری هارد و بازیابی اطلاعات امین پایتخت