SD کارت های 128 ترابایتی وارد بازار خواهند شد

sdcard

جدیدا اخباری منتشر شده در خصوص کارت های SD با حداکثر ظرفیت ذخیره سازی. این SD کارت ها قرار است با ظرفیتی برابر با 128 ترابایت و سرعت انتقال 985 مگابایت در ثانیه ارایه شوند. گفتنی است که چنین محصولاتی هنوز به مرحله ی تولید نرسیده اند اما انتظار می رود به زودی به بازار عرضه شوند و در اختیار مشتریان قرار بگیرند.

مرکز بازیابی اطلاعات هارد امین پایتخت همواره می کوشد تا بروزترین خبرها و همچنین خدمات بسیار مناسبی را در خصوص بازیابی اطلاعات برای شما عزیزان ارائه دهد.

تا به امروز فضای ذخیره سازی در کارت های SD حداکثر 2 ترابایت بوده است. این میزان فضا قرار بود در سال 2009 در اختیار کاربران قرار گیرد اما هنوز هم این اتفاق میسر نشده است. از طرفی دیگر در سال 2016  نمونه اولیه یک کارت SD با ظرفیت 1 ترابایت معرفی شد اما این کارت SD نیز هنوز به بازار عرضه نشده و در دسترس کاربران قرار نگرفته است. با وجود آنکه این کارت ها از قیمت بالایی برخوردارند اما بسیار مفید و کاربردی هستند. به عنوان نمونه کارت های SD با ظرفیت 512 گیگابایت SanDisk با قیمت 800 دلار وارد بازار شدند و با افت قیمت شدید پس از مدتی به مبلغ 300 دلار رسیدند. گفتنی است که هنوز هم این میزان، قیمت بالایی محسوب می شود هر چند که این محصولات و قیمت ها با توجه به وضعیت کنونی، برای داخل ایران دور از دسترس است.

بر اساس گزارشات این کارت SD جدید 128 ترابایتی از سرعت بسیا بالایی برخوردار بوده و پیش بینی می شود در آینده ای نه چندان دور تمامی کارت های SD  با چنین سرعتی عرضه شوند چرا که سرعت از ویژگی های کلیدی یک SD کارت می باشد.سرعت فوق العاده ی این کارت حافظه، به کاربران اجازه می دهد تا به سادگی در کمتر از یک ثانیه ویدیو ها و اطلاعات خود را انتقال دهند و با بهره گیری از این ظرفیت بالا، داده های بیشتری را ذخیره سازی کنند.

مرکز بازیابی اطلاعات هارد امین پایتخت

© کپی رایت - ریکاوری هارد و بازیابی اطلاعات امین پایتخت