دستیابی هکرها به سیستم‌های کامپیوتری ارتش آمریکا

[av_button label='جاسوسی چینی ها برای دستیابی به تکنولوژی DRAM' link='manually,http://amindatarecovery.com/%d8%ac%d8%a7%d8%b3%d9%88%d8%b3%db%8c-%da%86%db%8c%d9%86%db%8c-%d9%87%d8%a7-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%af%d8%b3%d8%aa%db%8c%d8%a7%d8%a8%db%8c-%d8%a8%d9%87-%d8%aa%da%a9%d9%86%d9%88%d9%84%d9%88%da%98/' link_target='' size='large' position='left' icon_select='no' icon='ue800' font='entypo-fontello' color='orange' custom_bg='#444444' custom_font='#ffffff']
یک هکر توانسته با وجود نوعی نقص امنیتی در سیستم‌های کامپیوتری ارتش آمریکا، اسناد حساسی را درباره پهپادهای ارتش آمریکا و دستورالعمل‌های مقابله با شبه نظامیان را به سرقت برده و برای فروش در “دارک‌ وب” قرار دهد. شرکت رکورد فیوچر که در زمینه امنیت سایبری فعال است گفته است که این اطلاعات از کامپیوتر یک سروان نیروی هوایی آمریکا به سرقت رفته است. این شرکت امنیتی اعلام کرد که در یک اتاق گفتگوی مختص به هکرها در اینترنت دریافته که یک نفر پیشنهاد فروش اسناد حساسی مربوط به پهپاد آمریکایی ام.کیو_۹ ریپر را داده است.

مرکز بازیابی اطلاعات هارد امین پایتخت همواره می کوشد تا بروزترین خبرها و همچنین خدمات بسیار مناسبی را در خصوص بازیابی اطلاعات برای شما عزیزان ارائه دهد.

اطلاعات شامل راهنمای نگهداری و تعمیر پهپاد ام کیو_۹ ریپر و دستورالعمل‌های آموزشی برای نیروهای اعزامی آمریکا به خارج این کشور است. پلیس دنبال هکری است که این اطلاعات را به سرقت برده و در “دارک‌ وب” به فروش گذاشته است. پلیس بر اساس مدارکی که توسط شرکت رکورد فیوچر جمع‌آوری شده عمل می‌کند. این شرکت گفته است توانسته هکر مربوطه و محل اقامتش را شناسایی کند. این شرکت گفته است هکر، اسناد و مدارک بیشتری در اختیار دارد. اسناد مربوط به پهپادها از طریق یک نقص امنیتی در سیستمی که این سروان نیروی هواپیمایی استفاده می‌کرد موسوم به سیستم Netgear به سرقت رفت.

این فرد روتر خود را به روز رسانی نکرده بود و به همین خاطر امکان هک آن برای هکرها فراهم شد. این سروان نیروی هوایی آمریکا کمی پیش از سرقت این اطلاعات، دوره “چالش هوشیاری سایبری” را گذرانده بود. سایر اطلاعاتی که به فروش گذاشته شده، از یک منبع دیگر به سرقت رفته است. این اطلاعات شامل روش‌های خنثی کردن بمب کنار جاده‌ای و دستورالعمل تانک ام۱ آبرامز است. صحبت‌های این هکر نشان می‌دهد که این فرد به شبکه‌های نظامی آمریکا دسترسی داشته و اغلب تصاویر زنده‌ای را که پهپادها در حین عملیات گرفته بودند، تماشا می‌کرده است. هیچ یک از اطلاعات به سرقت رفته محرمانه نبودند اما دسترسی به بیشتر این اطلاعات همگانی نبود و تنها عده‌ای محدود به آن دسترسی داشتند.

مرکز بازیابی اطلاعات هارد امین پایتخت

© کپی رایت - ریکاوری هارد و بازیابی اطلاعات امین پایتخت